ТОВ «Телекомунікаційні технології» (TeleTec) – провідна компанія-виробник контрольно-вимірювальних приладів АСКОЕ в Україні. Виробничий комплекс TeleTec  і центральний офіс розташований в м Одеса, Україна.

Основна продукція TeleTec – багатотарифні електронні лічильники електроенергії МТХ з функціями керування навантаженням, обміну даними за цифровими інтерфейсами, які працюють в складі автоматихованих систем обліку електроенергії та окремо. Лічильники дозволяють економити споживання електроенергії до 50% побутовими абонентами

Головна перевага лічильників MTX – висока якість при доступній ціні.


Компанії TeleTec забезпечує розробку, виробництво і технічний супровід багатотарифних лічильників електроенергії Matrix AMM. Річний обсяг реалізації становить більше 200 000 розумних електронних лічильників. Виробнича потужність компанії досягає 500 000 лічильників на рік. За 10 років компанія TeleTec впровадила обладнання АСКОЕ-побут в обсязі близько 1 500 000 одиниць.

Основним ринком для реалізації багатотарифних приладів обліку є Україна і країни СНД, такі як Республіка Білорусь і Республіка Казахстан. Провідними замовниками є регіональні енергопостачальні компанії України і ближнього зарубіжжя. Предметом контракту є поставка приладів обліку, маршрутизаторів, безкоштовного програмного забезпечення і допоміжного обладнання. Передові компанії-клієнти: Одесаобленерго, Дніпрообленерго, Миколаївобленерго, Херсонобленерго, Сумиобленерго, Львівобленерго, Прикарпаттяобленерго, Київенерго, Кіеволбенерго.

Компанія TeleTec входить до складу в міжнародну групу компаній Infomir, продукція якої представлена ​​в більш ніж 140 країнах світу, таких як США, Канада, Бразилія, Франція, Німеччина, ОАЕ та ін. Мільйони користувачів, які дивляться телевізор, слухають музику, користуються добре освітленими вулицями, вмикають світло в будинку або квартирі, оплачують за споживання електроенергії, води, газу – використовують продукцію TeleTec.

TeleTec завжди прагне до забезпечення якості та надійності продукції, що випускається. Компанія впровадила систему управління якістю ISO 9001: 2015 і ДСТУ ISO 9001 діє до: 2015.

TeleTec, як відповідальний сучасний розробник, приділяє серйозну увагу екології та охорони навколишнього середовища. Діяльність абсолютно відповідає національним екологічним стандартам і впроваджує систему екологічного менеджменту ISO 14001 діє до: 2015.

 

CART