Багатотарифні лічильники МТХ Економія енергії до 50%
НОВІ РІШЕННЯ АСКОЕ
НОВИНИНовини компанії та енергетичного ринку України
[epic_block_9 compatible_column_notice=”” header_filter_category=”144″ header_filter_text=”Всі” number_post=”6″ post_offset=”0″ pagination_mode=”nextprev” pagination_number_post=”4″]
ПРО КОМПАНІЮ

TeleTec лідируюча компанія-виробник обладнання для побудови АСОЕ та Smart grid в Україні. Компанія входить в ТОП-10 виробників обладнання Smart Metering та Smart Grid в СНД і займає 2 місце серед національних виробників Smart Metering в Україні. TeleTec забезпечує розробку, виробництво та технічне забезпечення інтелектуальної системи обліку електроенергії Matrix AMM.

TeleTec входить до складу Міжнародної групи компаній – Infomir, продукція якої представлена в більш ніж 140 країнах світу, таких як США, Канада, Бразилія, Франція, Німеччина, ОАЕ та ін.

Основним ринком для реалізації є Україна та країни СНД, такі як Республіка Білорусь та Казахстан. Ведучими клінтами є регіональні енергетичні компанії України та країн ближнього зарубежжя.

Головна перевага – висока якість, суперзахищеність від крадіжок електрії та доступна ціна. Годовий обсяг реалізації становить більше 200 000 багатотарифних рахунків. Виробнича потужність досягає 500 000 рахунків за рік. З 2004 року TeleTec впровадив обладнання АСКОЕ в обсяг 1 500 000 одиниць.

Офіційний інтернетмагазин Matrix AMM пропонує багатотарифні однофазні лічильники МТХ1 і трифазні лічильники МТХ3 з функцією контролю навантаження, обміну даними через цифрові інтерфейси, що працюють в системах автоматичного контролю обліку електроенергії (АСКОЕ). Всі електронні лічильники мають режим ДеньНіч та безліч переваг: компактність, багатотарифний облік, можливість комерційного обліку, високий клас точності, простота зчитування і отримання даних.

CART