Тема семінару: «Matrix AMM – універсальне рішення АСКОЕ для України»

Дата проведення:

7 вересня 2017р.

Місце проведення:

Wall Street Hotel, пров. Віце-адмірала Жукова, 12, м. Одеса

Готель бізнес-класу, розташований в самому центрі міста Одеси, недалеко від вул. Дерибасівська та Грецької площі. Входить в десятку найкращих готелів Одеси. Розташування готелю має гарну транспортну розв’язку. Поряд розташовані ресторани, бізнес-центри, пам’ятники архітектури.

Учасники:

Представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, НКРЕКП, керівники енергопостачальних компаній.

Організатор:

ТОВ «Телекомунікаційні технології» (далі «Організатор») – виробник та постачальник інтегрованих інтелектуальних рішень обліку електроенергії Matrix AMM. Основна продукція: батаготарифні лічильники електроенергії с функціями управління навантаженням, обміну даними по цифровим інтерфейсам, функціонуючими в складі систем обліку електроенергії Advanced Metering Infrastucture (AMI) и Advanced Metering & Management (AMM).

Регламент

 1. Терміни:

Семінар – інформаційно-навчальний семінар на тему «Matrix AMM – універсальне рішення АСКУЄ для України» для представників Міністерства енергетики та вугільної промисловості, НКРЕКП та керівників енергопостачальних компаній.

Учасник – фізична особа, яка має оформлене відповідним чином направлення на семінар с печаткою та підписами Організатора згідно даного регламенту.

Організатор – компанія виробник та постачальник інтелектуальних систем обліку електроенергії ТОВ «Телекомунікаційні технології»

 

 1. Реєстрація для участі в семінарі:
 • Кожен учасник попередньо отримує офіційне електронне і письмове запрошення Організатора та документ заявки на участь;
 • Кожен учасник зобов’язаний попередньо підтвердити участь у семінарі, надавши заповнений документ заявки на участь в письмовому вигляді чи вислати в електронному варіанті з печаткою та підписом на e-mail організатора;
 • Учасник повинен пройти очну реєстрацію для участі у семінарі в день проходження семінару
 1. Участь у семінарі:
 • Організатор запрошує тільки одного учасника в якості представника компанії відповідної посади «Комерційний директор», «Заступник комерційного директора», «Начальник профільного відділу».
 • Учасник повинен в день проведення семінару мати при собі: а) документ, підтверджуючий особистість; б) оригінал направлення на семінар.
 • Учасник повинен дотримуватись загальноприйнятим правилам проведення семінару та дисципліни, забезпечувати відвідуваність всіх докладів, коректно реагувати на інформацію.
 • Витрати на участь у семінарі за рахунок Організатора.
 1. Трансфер:
 • Організатор забезпечує трансфер учасників до місця проведення та проживання, а також після закінчення семінару до залізничного вокзалу та автостанцій власним транспортом з водієм.
 • Час зустрічі на залізничному вокзалі та автостанціях обговорюється попередньо з Представником організатора не менше ніж за 3 добі до семінару.
 1. Проживання:
 • Забезпечення проживання обговорюється з представником Організатора попередньо в залежності від прибуття та вчасного відвідування семінару.

 

Контактна особа Організатора:
Олександр Панченко
Факс.: +380 (48) 734 67 73
Моб.: +380 (50) 482 28 93
E-mail: a.panchenko@infomir.com
Web:   http://matrixamm.ua/seminar-2017

CART